Dolgu Uygulamaları Hasta Yorumları

Nursan S.
Değerli doktorum Volkan bey,Sizinle tanışmamız internetten, sizin sayfanıza bakarak oldu. Gelmeye karar vererek (botoks için) geldim. Ne ile karşılaşacağımı bilmediğim için endişeliydim. Ama öyle olmadı. Siz ve Arzu hanım çok sıcak ve güven vericiydiniz. Hem doktorluğunuz hem de insanlığınız bana bunu hissettirdi. Bu benim için çok önemliydi. 2 yıl oldu, daha da olacak inşallah Başarılarınızın devamı dileğiyle… Sizi seviyorum.
Zuhal Y.
Merhabalar,Sevgili doktorumla botoks sayesinde tanıştım. Çok güler yüzlü ve sıcak kanlı birisi. Hiç göğüs ameliyatı düşünmezken Volkan Bey'in sayesinde göğüs ameliyatı oldum. Ameliyatın zor bir süreç olacağını düşünürken, çok kolay bir ameliyat süreci geçirdim. Hiç ağrı ve sıkıntı çekmedim, hemen işe başladım. Göğüs ameliyatı yaptırdığım için çok memnunum, çok güzel göğüslerim oldu. Çok memnunum. Çok teşekkürler. Ayrıca asistanı Arzu Hanım da çok güler yüzlü ve tatlı. Sizleri çok seviyorum.
Canan S.
Ben Mersinli Canan,Dr Volkan Beyi internetten buldum, inceledim. ‘Evet, galiba bu’ dedim, randevu aldım. Muayenehanesine geldiğimde o kadar sıcak karşılandım ki, ancak kendi evimde bu kadar rahat olabilirdim. Asistanı Arzu Hanım o sıcaklığı öyle güzel veriyor ki…Ben botoks yaptırdım, bu kadar doğal olur. O günden sonra başka bir doktor tanımıyorum ve aramıyorum. Fırsatım ve zamanım olsa her gün gelir, bir kahve içerim. Dr Volkan ve Arzu psikolog gibi… Bunları görünce sinir, stres kalmıyor. İkisini de çok seviyorum. Allah hep yüzlerini güldürsün.
Dr. Volkan Tayfur - Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı
WhatsApp İletişim