Kulak Estetiği Hasta Yorumları

Burak D.
Kepçe kulak ameliyatımı geçtiğimiz salı yani üç gün önce gerçekleştirdi Volkan hocam. Önce çekilen fotoğraflar üzerinde düzeltme yaptı ve nasıl olacağına karar verildi. İnanın operasyondan sonra fotoğraftakilerden daha güzel oldu. Daha bir kulağımı bitirip nasıl olmuş diye gösterdiğinde bile özgüvenim yerine geldi diyebilirim. Her ikisi bittiğinde sonuç muazzamdı. Ameliyat esnasında hiç ağrım sızım olmadı. Bugün üçüncü günüm,sargılarımı kendim söktüm ve hiç ağrım, sızım yok. Değerli hocamız Volkan Bey,değerli ekip çalışanları Emre Bey ve Tünay Hanım iyi ki varsınız. Ameliyat öncesi ve sonrasındaki ilgi ve alaka için hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İşinizde kolaylıklar diliyorum.
Evren Ü.
2014 yılında septoplasti (burun bölmesinin düzeltilmesi) amelıyatı olmuştum ve solunum problemlerimin devam etmesi üzerine iyi bir burun amelıyatı olmaya karar vermiştim.Uzun bir süre doktor aradım,bir arkadaşımın vasıtasıyla Dr.VOLKAN TAYFUR'un yanına gittim.Bir arkadaş gibi konuşmasıyla,psıkolojık desteğiyle amelıyat olmaya karar verdim.Ocak 2020 de amelıyat oldum sonuç mükemmel.Hem nefes hem de estetik açısından tam istediğim gibi oldu.Olumsuz yorumlara itibar etmeyin.Dr.VOLKAN TAYFUR kesinlikle işinde uzman içinizde en küçük bir endişe olmasın.
Talha Y.
ARKADAŞLAR UZUN BİR SÜREDİR KEPÇE KULAK AMELİYATI OLMAYI DÜŞÜNÜYORDUM ANKARA DA UZUN ZAMAN ARAŞTIRMALARIM SONUCU VOLKAN BEY İLE TANIŞTIM AMELİYATI OLMADAN ÖNCE MUAYENE GİDİP VOLKAN BEY İLE BİREBİR GÖRÜŞTÜM VE AKLIMDAKİ BÜTÜN SORULARIN CEVABINI ALDIM VE AMELİYAT GÜNÜNÜ BELİRLEDİK HER ŞEY MUAYENEDE KONUŞTUĞUMUZ GİBİ HERHANGİ BİR AKSİLİK OLMADAN HER ŞEY VOLKAN BEYİN DEDİĞİ GİBİ İLERLEDİ AMELİYAT DA VE AMELİYAT DAN SONRA HİÇ AĞRIM OLMADI AMELİYAT DAN ORTALAMA 2 AY GEÇTİ HİÇ BİR SIKINTIM OLMADI KENDİSİNE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM AYNI ZAMAN DA ASİSTANI YAĞMUR HANIMA VE EMRE BEYE DE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM :)
Ahmet T.
2 hafta önce kadar kepçe kulak ameliyatı oldum. Daha önceden Volkan Hocamı takip ediyordum. Ameliyat süreci ve sonrası Volkan Hocam ın dediği gibi gerçekleşti herhangi bir sıkıntı çıkmadı. Ameliyat esnasında çok heyecanlı olmama rağmen istediğimiz sonuca ulaştık şuan kendimi çok iyi hissediyorum. Volkan Hocam a ve ekibine çok tşk ediyorum sağlıklı ve mutluluk dolu günler diliyorum.

Muhammed A.
kepçe kulak amaliyatı üzerine surat için en uygun şekli belirleyip ,müthiş bir sonuç çıkartan sayın Volkan hocam,hemşiremiz Emre bey ve asistanımız Yağmur hanıma ilgilerinden dolayı teşekkürlerimi sunarım.. güzel yüzlü sıcak insanlar, ameliyat olmadan önce bir çok tereddütümün olmasına rağmen kliniğe girdikten sonra hepsini unuttum ameliyat olurken çıkan sonucu gördüğümde çok mutlu oldum. ameliyat olmayı düşünen arkadaşlara gönül rahatlığıyla önerebilirim çok başarılı ve profesyoneller. tekrardan hepsinin ellerine emeğine sağlık.
Özlem A.
Kulak ameliyatım için planlamayı yaptıktan sonra anestezi kısmında hastayı rahatlatmak için konuşmalar yapıyor.Ameliyat esnasında ise tüm konsantrasyonunu işine veriyor ve pek konuşmuyor.Bence bu bir hasta için çok büyüķ bir AVANTAJ. Çünkü iyi işler ancak böyle çıkar.
Ali Rıza K.
17 Haziran Çarşamba günü kepçe kulak amaliyatı üzerine surat için en uygun şekli belirleyip ,müthiş bir sonuç çıkartan sayın Volkan hocam,hemşiremiz Emre bey ve asistanımız Yağmur hanıma ilgilerinden dolayı teşekkürlerimi sunarım.Bilgili,tecrübeli ve Güleryüzlü ekibimize başarılar dilerim,istenilen sonucun tek adresi VOLKAN TAYFUR.
Sedat Ş.
Kepce kulak estetiği yaptırdım gerçekten de çok memnun oldum çok iyi karşıladınız ellerine saglık volkan hocamın emre bey ve yagmur hanıma da teşekkür ederim.
Damla Ç.
Yaklaşık 4 yıl önce başka bir yerde iple kepçe kulak ameliyatı olmuştum. Olduktan 2 hafta sonra kulagimdan biri tekrar eski haline dönmüştü aynı yerde 2. Kez sol kulağımdan iple düzeltme yaptılar. Tekrar açılmıştı. 4 senedir iplerin acısından uyku uyuyamiyordum. Özellikle iple kulak ameliyatını yaptırmamanızı öneriyorum. Kulaklarımı tekrar yaptırmayı düşündüğümde ise uzun zaman internetten araştırdım ve Volkan hocayı gördüm. Konuşmaya gittim kendinden o kadar emin ve karşısındakine o kadar güven veriyor ki yaptırmaya o an karar veriyorsunuz. 1 ay önce ameliyat oldum ağrım yok denecek kadar azdı. 2 gün sonra sargım açıldı. Kulaklarım morarmıştı fakat ben daha önce iple olduğum için ipleri temizlemekle de uğraşmışlardı bu yüzden benimki daha çok morardı. Ama şuan tam 1 ay oldu ve o kadar memnunum ki. Kulaklarım tam istediğim gibi hatta istediğimden daha da güzel oldu ne ağrı var ne morluk. Volkan hoca yapılan tüm o guzel yorumlari fazlasiyla hakediyor. Işini bu kadar seven dikkatli ve özenle yapan bir doktor bulmak gerçekten çok zor. Bu yüzden Volkan hocaya çok teşekkür ediyorum.
Dilek P.
Kulağımda oluşan keloid sonucunda internetten Volkan hocayı buldum. Yorumları okuduğumda hep olumlu değerlendirmeler gördüm. Daha öncesinde birçok hastanede iğne tedavisi, kulak dondurma ve kanser iğnesi gibi tedaviler gördüm fakat hiçbiri faydalı olmadı. Volkan hocamın uyguladığı iğne tedavisi sayesinde istediğim sonuca ulaştım. Kulağımdaki keloid çok ciddi bir şekilde küçüldü, kulağım neredeyse eski haline geri döndü. Hocamın ellerine sağlık, iyi ki bu kliniği bulmuş ve Volkan hocayı tanımışım. Herşey için teşekkürler.
Betül E.
Volkan beye,Bütün kepçe kulaklara,Gümüş Apartmanı 3. kat 9 numaralı daire hayatımın değişmesini sağlayan, benim için çok özel bir yer haline gelen, bir öneme sahip olacağı aklımın ucundan bile geçmezdi. Volkan Bey ile Facebook'ta sürekli karşıma çıkan sayfaları hemen hemen her gün inceliyordum. Ben kendim de bir üniversite hastanesinde hemşireyim ama ameliyatımı kendi hastanem de yaptırmayı hiçbir zaman düşünmedim. Çünkü bu tarz ameliyatlarda (biz mutsuz insanlar) karşımızdaki hekime tamamen güvenmeliyiz. Ben kendi hastanem de (uzun süre çalışmama rağmen) bunu beceremedim. Bu arada ben kepçe kulak operasyonu oldum ve şu anki görüntümden o kadar memnunum ki dünyaya yeniden gelmiş gibiyim. Bu zamana kadar saçlarımı hemen hemen hiç toplamadım. Özellikle yaz aylarında insanın rahatlıkla saçlarını toplaması kadar rahat bir duyguyu tatmamıştım. Çünkü bu durum benim psikolojimi çok fazla etkiliyordu.

Ameliyat sonrası Sadece 2 gün bandajlı kaldım. Bugün ameliyatımın 5. Günü ve ben kendimi çok rahat hissediyorum. Hiç ağrım bile olmadı ve o bandajları Açtıktan sonraki ilk duygularımı kelimelere dökmek imkansız. Bandajlar çıktı ve ben ertesi gün işe başladım. O derece iyiyim ve bu zamana kadar bu sıkıntıyı boşa çekmişim.İyi ki Volkan Bey, Seda hanımı tanımışım. İyi ki buraya gelmişim ki ben hiç doktor araştırması bile yapmadım. Volkan bey o kocaman gülüşüyle bana öyle bir güven verdi ki…Volkan Bey size çok teşekkür ederim.
İbrahim S.
Merhaba,Öncelikle Volkan Bey gibi işini seven ve hastalarına önem veren bir insanı tanıdığım için çok memnunum. Ben 21 Mart 2013 tarihinde kulak estetiği ameliyatı oldum. İlk muayeneye geldiğimde Volkan Beyi internetten araştırma yaparak bulmuştum ve ilk geldiğimde %90 ameliyat olmamak için, sadece bilgi almak üzere gelmiştim ancak Volkan Bey'in ilgi ve alakası sonucu aniden karar verdim ve ameliyatımı oldum. Ameliyattan sonra ağrılarım beklenenden fazla olsa da Volkan Bey'in işin çok iyi yapmasından dolayı çok memnun kaldım. Bu ameliyat benim yaklaşık olarak 30 yıldır kafamı kurcalayan bir derdime son verdi. 40 yaşından sonra kendime özgüvenim geldi.Volkan Bey'in yanında çalışan Arzu hanıma da ayrıca çok teşekkür ederim. İşini gayet mükemmel yapıyor olması ve hastalara çok sıcakkanlı ve içten davranması beni çok memnun etti. Ayrıca ona da teşekkür ediyorum.
Berivan K.
Volkan Bey,Size ve o muhteşem ellerinize ayrı ayrı teşekkür ederim Aynı daha güzel ve gülümseyerek baktığım için, saçlarımı toplaya bildiğim için, daha çok fotoğraf hem de her açıdan çekebildiğim için, daha iyi ve mutlu hissettiğim için ve dahası yanılmadığım için size çok teşekkür ederim.

İyi ki tanıdım sizi…Ve Seda Hanım, beklerken sohbetinizle keyiflendirdiğiniz için ve sabırla her telefonuma ve soruma yanıt verdiğiniz için size de çok teşekkür ederim.

Sevgiler…
İsimsiz Z.
Dr Volkan Bey’e çok teşekkür ederim. Her zaman açmak zorunda kaldığım saçlarıma artık istediğim şekli vermenin ötesinde, kendime olan güvenime de katkı sağladı. Güler yüzlü ve candan tavırları sayesinde iyi ki cesaret ettim ve bu ameliyatı oldum. Sonuçtan çok ama çok memnunum.Her şey için çok teşekkürler
İsimsiz Z.
Volkan Bey ile 2012'de tanıştım. İnternet yorumları beni ona götürdü. Ancak o zamanlar öğrenciydim ve maddi konuda eksik kaldım. Kulaklarımı konusunda psikolojim bozuktu ve acil düzelttirmek istiyordum. Daha ucuz bir yer buldum ve tek kulağımı ameliyat etti. En çok rahatsız olduğum kulağımı… ‘Diğerini de sonra ederiz.’ dedi. Kulağımı kafatasıma dikeceği aklıma gelmezdi. Mosmor şiş bir kulakla karşı karşıya kaldım ve kafatasıma yapışık.2014’te işe başladım. ilk gittiğim yer Volkan bey. İki kulağımı da ameliyat etti. Diğer kulağımdan deri alarak yapışık olan kulağımı onardı. Sıfır morlukla karşılaştım. Hafif bir şişlik ve hafif bir sızım vardı. Çok pişmanım önceki doktora ameliyatı olduğuma. Keşke iki kulağımı da ilk Volkan bey yapsaydı. Şimdi daha güzel olurdu.Ama Volkan Bey en iyisini yaptı. Ona teşekkür ediyorum sıfır morluk çok ilginç…Ellerine sağlık
Dilara F.
Merhaba,Öncelikle böyle candan ,içten ve samimi bir doktorla karşılaştığım için çok mutluyum. Yıllardır kepçe kulakların yüzünden saçımı toplayamamanın verdiği mutsuzluk içindeydim. Herkes abarttığımı düşünürdü. Çok doktor araştırdık ama bir türlü ameliyat olmaya cesaret edememiştim ve 23 Ağustos 2014 tarihinde Volkan beylei tanıştık ve hayatım değişti. Artık saçımı toplayabiliyorum, kendimi daha iyi hissediyorum ve çok mutluyum. Bunca zaman boşuna oyalanmışım. Her şey için çok teşekkür ederim, mutluluğumu mutluluk kattınız.
Yeşim B.
Sevgili Volkan Bey,Teşekkürlerimle başlamak istiyorum. 30 yaşında ilk defa topuz yaptım ve aynaya baktığımda benden daha bu mutlu bir kadın yoktu. Kepçe kulak ameliyatı oldum ve her şey o kadar güzel geçti ki anlatamam. Ameliyat sırasında çok hoş sohbetler yaptık, hiç sıkılmadım. Pozitif bir insan olması her şeyi daha da kolaylaştırıyor diye düşünüyorum.Eğer bu yazımı okuyan kulaklarından rahatsız bir insansanız hiç tereddüt etmeden gününüzü belirleyin. Ayrıca ameliyattan 4 gün sonra koşu ve ağırlık antrenmanlarıma başladığımı belirtmeliyim. Şimdiden geçmiş olsun.
İsimsiz Z.
Güler yüzlü doktorum Volkan Bey,Bir insanın sürekli gülmesi benim pozitif enerji olmama yarıyor. İlk ameliyat olmam da ki neden okul arkadaşlarımdı ilkokuldan bu zamana kadar… Şimdi 23 yaşındayım her şeyi ayarladığım gün doktor beyin yanına gittim. Kendisini önceden araştırdığım için biliyorum. Ameliyat günü tek başıma gittim hastanede önce damar yolumu açtılar acil durumda müdahale edilsin diye, daha sonra aşağı indiğimde lokal anestezi yapıldı. Hiçbir şey hissetmedim 40 dakika sonunda bitti her şey, ama maalesef hemen sargı yapıldığı için göremedim kulağımı. 2 gün sargıda durdu kulağım. Daha sonra sargıyı açtırmaya geldim direkt aynaya baktım. Şu an çok mutluyum. İyi ki Volkan Beyi seçmişim! Her daim yanımızda olması umuduyla teşekkürlerimi bir borç bilirim.
Gonca Ç.
Selamlar,Ben Volkan hocamı tamamen kendi başıma buldum. İnternetten yaptığım araştırmalar sonucu bana en uygun doktoru daha doğrusu doktorumu seçtim. Çevremde hiç kulak estetiği olmuş biri olmadığı için tedirgindim. Volkan Hocam bu tedirginliği hemen üzerimden attı.Çok rahat bir şekilde ameliyata girdim, konforlu ve başarılı bir ameliyat oldu. Gerçekten söylüyorum ameliyat sonrasında kısa süreli olarak ve ağrı kesici alınca hemen geçer ağrılarım oldu. İki buçuk gün sonra bandajı açtı ve duş aldım. Hiç kimse ( bilenler hariç tabi )anlamadı bile. Şu an saçlarım toplu ve çok mutluyum. İstediğim zaman ve saatte duşumu alıp toplayabiliyorum . Keşke daha önce olsaydım diye düşünüyorum bazen.Kulak estetiği olmak isteyen birkaç arkadaşa önerdim bile. İnsan psikolojisini bozuyorsa bazı şeyleri ertelememek lazım. Volkan hocam işini mükemmel bir şekilde ve iyi bir insan olarak yaptığınız için teşekkürler.
Ali S.
Merhabalar yaklaşık bir buçuk ay önce kulak ameliyatı oldum. Tabii ki sonuç mükemmel oldu. Volkan hoca yapabileceğinin en iyisini yapmaya çalışıyor, size nasıl yakışacağını önererek yapıyor. Benim ameliyattan sonra hiç ağrım olmadı, hiçbir sıkıntı olmadı. Kendisine çok teşekkür ederim.
Alican T.
Merhaba,Ameliyatımı olmak için yıllarca düşündüm, acabalarla geçti günlerim ve sonunda doğru insanı buldum hiç pişman olmadım . İnsan işini bildikten sonra her şey güzel olur. Volkan Tayfur hocama teşekkür ediyorum, en önemlisi de mesleğin hakkını veren bir insan.

Saygılarımla,
Dr. Volkan Tayfur - Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı
WhatsApp İletişim