Meme Estetiği Hasta Yorumları

Hülya Ç.
Merhaba, 26 Haziran tarihinde meme küçültme ameliyatı oldum. Volkan Hoca ile ilgili daha önce olumlu şeyler duymama rağmen yine de korkularım vardı. Özellikle Volkan Hoca’nın sıfır ağrı sözü pek inandırıcı gelmiyordu ancak çok güveniyordum ve o güven duygusu beni çok rahatlatıyordu. Ameliyattan çıktığım gün saat 21:00 de hastaneden ayrılabildim ve gerçekten ağrı kesici bile içmeme gerek kalmadı. Çünkü ameliyat sonrası hiç ağrım olmadı. Volkan hocam haklıymış hiç ağrı olmayacağı konusunda. Bu süreçte hem Volkan hocama hem ekibine çok teşekkür ederim. HARİKASINIZ :)
Damla M.
Ocak 2020’ de meme büyütme ameliyatı oldum. Doktorum Volkan Bey’in yönlendirmesi ve benim isteklerim göz önünde bulundurularak vücuduma en uygun estetiğin hangisi olacağı konusunda orta noktada buluştuk. Ameliyat ve hastane sürecim gerek steril ortam gerekse hemşirelerin ve doktorumun ilgisinden çok memnun kaldım, beklentimi en üst düzeyde karşıladı. Ameliyat sonrası doktorumun da söylediği gibi üç gün ağrım oldu ama sonra bir buçuk haftada ayağa kalktım. Uygulanmış olan meme büyütme tekniğinden çok memnunum. Simetrik, çok doğal ve vücudumda görünen herhangi bir yara izi yok. Kesinlikle doktorum Volkan Bey’i öneriyorum, işinde oldukça profesyonel ve başarılı.
Sermin K.
Sayın Dr.Volkan Tayfur Hocam Yılarca karar vermekte zorlandığım meme büyültme operasyononunu beni ve eşimi 15 dakika gibi kısa sürede ikna edip 5 gün içerisinde ameliyatımı tamamlayıp bana yıllarımın özlemini giderdiğiniz için size ve ekibinize çok teşekküer ederim hakikaten siz ve ekibiniz her konuda insan gibi insansınız sizleri bu yorumlardan tanıdığım için bu yorumumu yazmayı da borç bildim iyiki sizi tanımışım iyiki varsınız .sağlıklı uzun ömürler dilerim çünkü sizlere iihtiyacımız var selamlar.
Elçin Ç.
Volkan hocaya referans ile geldim ve ilk muayenede odadan çıkar çıkmaz randevumu aldım 8 ocakta meme küçültme ameliyatı oldum bugün direnlerim çıktı ve inanılmaz kolay ve konforlu bi ameliyat geçirdim acı ağrı gerçekten hissetmiyorum gözümde çok büyüttüğüm korktuğum bi ameliyattı ama volkan hocamla tanışıp karar verene kadar kendisine çok teşekkür ederim güleryüzü için verdiği güven için sonsuz teşekkürler kendime olan güvenimi kazandırdığı için :)
Mehmet K.
Eylül ayında jinekomasti operasyonu oldum ve hiçbir ağrı olmadan tüm süreci tamamladım.

Her şeyden önce çok yüksek enerjisi ve motivasyonu olan Volkan Hoca zaten size bir güven veriyor. İşini severek yaptığı direkt kendini belli ediyor. Kendisi ve ekibi size tüm süreç boyunca çok yardımcı oluyorlar. Ekibi de kendisi gibi hayli yüksek enerjili insanlar o yüzden kendinizi emin ellerde hissediyorsunuz.

Zaten bayağı tecrübeli bir arkadaşımın önerisi ile Volkan Hoca'yı tercih etmiştim ve iyi ki tercih etmişim diyorum.
Fatma Zehra B.
Kendim de bir hekim olarak enerjisi ile cesaret bulduğum biridir doktor bey. Yıllardır sorunum olan tübüler meme deformitemde yüz güldürücü, daha önce neden yaptırmamışım dediğim bir sonuç aldım. Özgüveni, empatisi, enerjisi yüksek bir doktor. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.
Arzu B.
1 yıl doktor araştırdıktan sonra ilk görüştüğüm doktor olan Volkan Tayfur bey, samimiyeti ,güleryüzü ve güven veren tecrübesiyle başka bir doktorla görüşme ihtiyacı hissettirmedi.Ameliyattan çok korkan ben kolay ve konforlu bir şekilde amaliyatı atlattım. Göğüs yapım koltuk altına doğru yayvandı. ameliyat sonrası göğüs aramın çok ayrık olacağını düşündüm. 2 ay olmasına rağmen dekoltem gayet iyi ve göğüslerim birbirine yakın ,simetrisi çok iyi. Ayrıca doğuştan kolumda problem olmasından kaynaklı koltuk altından amaliyatın benim için zor olacağını düşünmüştüm ama yanılmışım. Çünkü daha konforlu bir amaliyat oldu. Esmer bir tene sahip olmama rağmen iz kalmadı .Ben koltuk altından olmanızı öneririm.meme altında iz olması beni demorilize edebilirdi. Böyle meme büyütme olduğunuzu kimse anlamıyor.Aktif spor yapan ve yaptıran biriyim. İnanın kolumu hiçbirşey olmamış gibi kaldırıp hareket ettirebiliyorum.bende çok araştırarak bu ameliyata karar verdim. Volkan bey’e gerçekten ilgili ekibi ve müthiş tecrübesiyle tereddütsüz güvenmenizi tavsiye ediyorum.
Büşra G.
2018 Nisan ayında Meme Büyütme ameliyatı olmaya karar verdim. Volkan Hocanın ismini daha önce de çok duymuştum ve bu konuda çok iyi bir cerrah olduğunu biliyordum. Kendisiyle ilk görüşmemden itibaren bir hasta-doktor ilişkisinden çok evlat-baba, kardeş-abi gibi bir bağımız oldu. Volkan Hocaya güvendiğim için ne kadar doğru bir karar verdiğimi her geçen gün daha iyi anlıyorum. Ameliyattan önceki kendimi beğenmez halimden şu anda eser yok. 26 Nisan 2018de Meme Altı Kesi yöntemi ile meme büyütme ameliyatı oldum. Ameliyattan önce bu ameliyatı olan insanlar beni biraz korkutmuşlardı. Nefes alamıyorsun, ayağa kalkamıyorsun. vs.vs. Ama ne olursa olsun karar vermiştim ve Canım doktorum Volkan Hocama güveniyordum. ve hiç bir şekilde ne çok çok büyük ağrım ne de nefes alamama durumum olmadı. Ameliyattan çıktım ilk gece ilaçların etkisi geçtikten sonra biraz ağrım oldu. Ama 1 hafta sonra sosyal hayatıma geri döndüm. Araba dahi kullandım. Başından itibaren hem Volkan Hocanın hem de güzel ekibinin ilgisi ve desteği sayesinde daha hızlı iyileştim diyebilirim. Volkan Hoca hastasının ne istediğini çok iyi bilen bir cerrah. Hep korkum acaba çok mu belli olacak, çok yapay mı duracak oldu. Ama o kadar doğal oldu ki ben bile bazen unutuyorum ameliyat olduğumu. :) ufacık bir kesi var ve 1 sene içerisinde iz neredeyse kayboldu. Şu an herşey fazlasıyla yolunda. Ameliyat olduğuma asla pişman olmadım. Can'ım doktorum Volkan Tayfur, Emre Bey ve güzel asistanı Yağmur Hanım, bu güzel ekibe çok teşekkür ederim. İyiki sizi tanımışım ve güvenmişim. Siz muhteşem bir ekipsiniz!
Songül İ.
Merhabalar,

Öncelikle eskisinden çok daha mutlu hissetmemi sağlayan sevgili Volkan Tayfur ve hemşiresi Emre Bey'e sevgilerimi sunuyorum. Güzel ve güler yüzlü Yağmur Hanım'ı da unutamam tabii ki.

Ben yaklaşık iki ay önce aynı gün burun ve meme büyütme operasyonu geçirdim.Kırklı yaşlarını artık geride bırakmış bir kadın olarak verdiğim bu karar etrafımda epeyce tepkilere neden oldu.'' Zaten güzelsin, ne gerek var'' gibi sözler işte.Ancak Volkan Bey ile ilk görüşmemizden itibaren aldığım güven duygusu ve destek bu kararımı daha da sağlamlaştırdı.İşine son derece hakim ve deneyimli bir doktor var karşınızda sonuçta.Ayrıca bir akrabam da yaklaşık beş yıl kadar önce aynı operasyonları geçirmişti.Volkan Bey'in başarısını zaten canlı örneğiyle biliyordum.

Operasyondan önce doktorum beni ve eşimi süreçle ilgili olarak detaylı bir şekilde bilgilendirdi.Burun şekli ve meme protezini isteklerim ve olabilecekler çerçevesinde birlikte kararlaştırdık.Ameliyat sonrasında burnumda en ufak ağrı,sızı yaşamadım.Buruna yerleştirilen delikli tampon sayesinde asla nefes alamama durumu olmadı.Tabi Volkan Hoca farkıyla...( Bilirsiniz bu durum, burun operasyonu geçirmek isteyenlerin en korkulu rüyasıdır.) Dünyanın en kolay ameliyatıymış meğerse. Eskiden özellikle geceleri hiç burundan nefes alamazken şuan hem nefesim düzeldi hem de burun şeklim.Doğal olması da ayrı bir güzel.

Meme büyütme operasyonu için ise şunları söyleyebilirim: Bana koltuk altından girilerek işlem yapıldı.İlk 3 gün direnlerim vardı,3. gün çıkarıldı.3-4 hafta kadar da meme üstlerine sargı sarıldı.En şiddetli ağrım Volkan Bey'in daha önce bana söylediği gibi ameliyatın 2. ya da 3. günü oldu.Onu da verdiği ağrı kesiciyle kolayca atlattım.Meme operasyonlarından sonra ilk bir hafta bakıma ihtiyacınız oluyor bunu söylemek isterim.Sonrası hızlı bir iyileşme süreci diyebilirim. Ben 10-15 gün sonra işime döndüm ve normal hayatıma kaldığım yerden devam ettim. Şuan hiçbir ağrı, ödem ya da sorunum yok.Düzenli olarak masaj yapıyorum. Vücuduma uygun büyüklükte ve şekli gayet güzel. Kendime olan güvenim inanılmaz arttı.En güzeli de içi dolgulu o rahatsız edici sutyenlerden kurtuldum.İstediğim kıyafetleri giyebiliyorum artık.

Bu operasyonları düşünüp de endişeleri olan insanları aydınlatabildiysem ne mutlu bana. Bir eğitimci olarak samimiyetime güvenmenizi isterim.

İyi ki sizleri tanımışım hocam diyorum. Yüreğinize, aklınıza ve o sihirli

ellerinize dert gelmesin.Sevgi ve sağlıcakla kalın.
Yasemin Ö.
Volkan hocam,Öncelikle çok duygulanacağım için sayfalar ıslanabilir bunu belirtmek istedim, mazur göreceksiniz.

Ben k bacağında ufak bir yağ bezesini aldırırken tüm hastaneye inletmiş biri olarak şu durumdayım ya… Bunu size ve sizin muhteşem, mübarek ellerinize borçluyum. Her şey öyle çabuk, öyle ağrısız sıkıntısız oldu ki… Ne desem, ne yazsam az kalacak biliyorum. Belki her yerde çok iyi doktorlar vardır, belki birçokları işini çok iyi yapıyordur. Bunlardan ziyade sizde farklı bir şey var. İnsan sizinle sohbet edince (muayene süresince insanı hasta gibi değil, misafir gibi davranıyorsunuz çünkü) kendimi çok iyi hissediyor ve size inanılmaz güveniyor ve bu güvenle önce Allah'a sonra size emanetim dedim. İşte diyorum ya, iyi doktor olmaktan daha önemlisi var sizde… İyi insan olmak, o muhteşem tavrınızla kişileri hiç incitmeden, hiç tedirgin etmeden öyle güzel yaklaşıyorsunuz ki ve ameliyat sonrası insan anlıyor ki ne güzel bir şey yapmışım, ne iyi etmişim. Bu nedenle size ne kadar teşekkür etsem az kalacak biliyorum. Benim hayatımda öyle büyük bir sıkıntımı çözdünüz ki, abdominoplasti ile kendimi çok çok iyi hissedeceğim biliyorum.Hasta doktor ilişkimiz başarılı bir ameliyatla bitmiş olsa da, abi kardeş ilişkimiz hep devam edecek. Sizi çok seviyorum.Sevgili ziyaretçiler, hastalar, misafirler vesaire… Bu sayfayı okuduğunuzda doğru yerde olduğunuzu bilmelisiniz. Volkan Bey ve ekibi sizin için en güzelini yapacaktır. Üstelik sandığınız gibi ameliyat sonrası semptomlarının hiçbirini yaşamayacaksınız. Şeker hastasıyım, tansiyonum düşük ve ağrı eşiğim çok düşük. Ben bile hiç acı çekmedim, çok keyifliydi. Hatta hastanede Volkan Bey de varlığını hep hissettirdi, harikaydı her şey. Bu yüzden rahat olun ve o ne diyorsa onu yapın. 2 hafta önceden sigarayı bırakın, ben bıraktım sıkıntı olmuyor ve onun mübarek ellerine teslim edin kendinizi.Sadece bu mu? Hayır, elbette hepimiz insanız zaman zaman duruma göre gerilebiliriz. Ama Volkan hocamla on kereden fazla görüştüysem, her birinde onun sıcaklığını, dostluğunu, sevgisini hep gördüm. Yani size bir hastadan ziyade, önce insan olduğunuz için değer veriyor. Bunu da bilin. Başkaları böyle mi? Başkalarına hiç gitmedim, hiç bilmiyorum ama farklı bölümlerde hocalara muayene oldum. Açıkçası bu kadar dost, bu kadar iyi yüreğini hissettiren biriyle karşılaşmadım. Ben mi çok şanssızım, insanlar mı bu kadar kötü, yoksa Volkan hoca mı bir harika Bence sonuncusu. Deneyin ve görün, içiniz rahat etsin. Doğru yerdesiniz, şimdiden geçmiş olsun.
Sunay S.
Selam,Volkan beye ameliyat olmam tamamen hislerime dayalı bir karardı. Bir arkadaşım Volkan Bey'in adını söylediğinde hemen internet sitesini bulup incelemeye başladım. Üslubundaki samimiyet ve özgüveni görünce ‘Evet, doğru adres burası’ dedim ve ameliyat günü aldım. Türkiye'ye geldiğim günün ertesi günü ameliyat olacaktım. Hiç tanımadığım bir hekime bu kadar güven duymamı arkadaşlarım fena halde ‘kaçık’ buldular. Ama içimdeki ses yanılmadı ve çok başarılı bir operasyonla doğal ve kadınsı göğüslerime kavuştum. Ameliyattan 2 gün sonra araba kullandım, halledilmesi gereken birkaç bürokratik iş için resmi dairelere bile gittim. Ameliyattan tam 1 hafta sonra çok sevdiğim arkadaşımın ricasını kırmayıp çiğ köfte bile yoğurdum. Ameliyattan önce arkadaşlarımın ‘diş macunu kapağını bile açmayacaksın’ ‘çocuğunu 6 ay kaldıramayacaksın’ türünden öngörülerinin Volkan Bey'in başarısı yanında anlamını yitirdiğini bizzat deneyimledim. Şu an çok mutluyum ve bunda Volkan Bey'in katkısının çok büyük olduğunu düşünüyorum. Çok başarılı bir cerrah iyi bir insan ve doğru adres. Tek kötü yanı gri parlak takım elbisesi…

Seda S.
Ben sizin için ne yazsam, ne söylesem az… Hayatımdaki en önemli şeyi kaybettiğimde, sizin bana uzattığınız el sayesinde tekrar güçlendim. Emeğinizi, hakkınızı asla ödeyemem. Muhteşem göğüslerim ile artık daha dişiyim ve daha cesurum. Sizi çok seviyorum.
Deniz M.
Merhaba,Ben 6 yıl önce Samsun'da bir arkadaşım sayesinde Volkan Bey ile tanıştım. Aşırı küçük hatta hiç yok derecesinde olan göğüslerim aşırı özgüven kaybından bir şey katmıyordu bana. Volkan Bey'in verdiği güvenle ameliyat olmaya karar verdim. Evli ve bir çocuk annesiyim. 3 aylık bebeğim ve gayet fazlasıyla sütüm var. Emzirme ya da süt problemi yaşamadım ve hayatımda verdiğim en doğru karar ameliyatı olmaktı.

Volkan Hoca ile tanıştıysanız, değişmek istiyorsanız kendinizi ona emanet edebilirsiniz.
Gözde G.
Merhaba,Liseden beri sorunumdu küçücük, hiç büyümeyen göğüslerim, yıllarca dolgulu sütyenlerle uğraştım. Üniversiteye başladım fakat ailemi ameliyatı ikna edememiştim. Yazın bikini giymek korkulu rüyamdı. (yüzmeyi de çok severim.) Sonunda en azından görüşmeye ikna ettim ailemi ve Volkan abiye geldik. İlk görüşmede ameliyat tarihini aldık bile. Ben zaten hazırdım. Volkan abinin de verdiği güvenle ailem de ikna oldu. Ve… Ameliyat günü hayatım değişti. Hep hayal ettiğim gibi oldular ? Özgüvenim yerine geldi. Mezuniyet gecesi göz kamaştırıyordum. Tam bir yıl geçti ve çok mutluyum, iyi ki yaptırmışım. İyi ki Volkan abiyle tanımışım, iyi ki Volkan abi…
Emel E.
Merhaba,Üç doğum sonrası göğüslerimdeki ciddi anlamdaki sönük beni çok rahatsız ediyordu. Eşimin de desteği ile silikona karar verdim. İnternet araştırmalarım sonucu tanıştığım Sevgili doktorum Volkan Bey'in ilk tanışma anındaki verdiği sıcaklık ve güven sonrası yine aynı sıcaklık ve güven ortamında girdiğim ameliyat sonuçlarıyla birleşince bence hayatımda aldığım en doğru kararlardan biriydi. Her şey çok sorunsuz ve mükemmeldi. Öncelikle Volkan Bey’in insani yanını sonrasında da sanatını tebrik ve takdir ediyorum. Sevgilerimle
Fatoş T.
Canım Doktorum Volkan Bey ve tabii ki dünyanın en tatlı asistanı Arzu hanım,Öncelikle sizi tanıdığım için yaşadığım mutluluğun tarifi yok. Şöyle anlatabilirim ki kendim için aldığım en doğru karar meme ameliyatını Volkan beye yaptırmaktı. Bu kadar rahat, sıfır ağrı ile konforlu bir süreç yaşayacaksın deseler inanmazdım.Sevgili doktorum, sihirli parmaklarınızla harikalar yarattığınız için çok teşekkür ederim. Ve tabii ki Arzu Hanım en başından beri ilginiz, güler yüzünüz ve candan samimiyetiniz için sonsuz teşekkürler. Sizi seviyorum.
Dr. Volkan Tayfur - Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı
WhatsApp İletişim