Kulak Estetiği

Kepçe kulak ameliyatlarında ameliyat sonrası süreç çok az ağrılı olup açılmalara karşı yazılı garanti verilmektedir.

Dr. Volkan Tayfur - Estetik Plastik Cerrahi UzmanıDr. Volkan Tayfur - Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı

Dr. Volkan Tayfur

1973 yılında Ankara'da avukat bir baba ve öğretmen bir annenin çocuğu olarak doğdum.

Aileme, bana verdikleri her şey için minnettarım. 1991 yılında Bursa Anadolu Lisesi'ni bitirdikten sonra Türk Kültür Vakfı American Field Service bursunu kazanarak Amerika Birleşik Devletleri Kuzey Karolina eyaletinde bir yıl yaşama hakkı kazandım.

Yeni bir toplumu yakından incelediğim bu bir sene hayata bakışımda ufkumu açan, her olaya farklı bir bakış açısı ile yaklaşmamı sağlayan muhteşem bir yıl oldu.

Devamı

Estetikler

Dr. Volkan Tayfur - Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı

Estetik Cerrahi

Ameliyatsız Estetik

Video Galeri

Estetikler Hakkında Son Videoları İzleyin

Hasta Yorumları

102 hasta yorumu
Burak D.

Kulak Estetiği

Kepçe kulak ameliyatımı geçtiğimiz salı yani üç gün önce gerçekleştirdi Volkan hocam. Önce çekilen fotoğraflar üzerinde düzeltme yaptı ve nasıl olacağına karar verildi. İnanın operasyondan sonra fotoğraftakilerden daha güzel oldu. Daha bir kulağımı bitirip nasıl olmuş diye gösterdiğinde bile özgüvenim yerine geldi diyebilirim. Her ikisi bittiğinde sonuç muazzamdı. Ameliyat esnasında hiç ağrım sızım olmadı. Bugün üçüncü günüm,sargılarımı kendim söktüm ve hiç ağrım, sızım yok. Değerli hocamız Volkan Bey,değerli ekip çalışanları Emre Bey ve Tünay Hanım iyi ki varsınız. Ameliyat öncesi ve sonrasındaki ilgi ve alaka için hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İşinizde kolaylıklar diliyorum.
Evren Ü.

Kulak Estetiği

2014 yılında septoplasti (burun bölmesinin düzeltilmesi) amelıyatı olmuştum ve solunum problemlerimin devam etmesi üzerine iyi bir burun amelıyatı olmaya karar vermiştim.Uzun bir süre doktor aradım,bir arkadaşımın vasıtasıyla Dr.VOLKAN TAYFUR'un yanına gittim.Bir arkadaş gibi konuşmasıyla,psıkolojık desteğiyle amelıyat olmaya karar verdim.Ocak 2020 de amelıyat oldum sonuç mükemmel.Hem nefes hem de estetik açısından tam istediğim gibi oldu.Olumsuz yorumlara itibar etmeyin.Dr.VOLKAN TAYFUR kesinlikle işinde uzman içinizde en küçük bir endişe olmasın.
Dr. Volkan Tayfur - Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı
WhatsApp İletişim