Göz Kapağı Kaş Kaldırma

Yaş ilerledikçe üst ve alt göz kapağında sarkma ve torbalanmalar oluşur. Yorgun ve yaşlı görüntü, aynaya bakınca mutsuz olmaya sebep olur. Makyaj yapmak, resim çektirmek zor gelmeye başlar. Tüm bu durumlar biz Estetik Plastik Cerrahi uzmanları tarafından başarı ile tedavi edilir. Göz kapağı ameliyatlarında son yıllarda başarı çok artmıştır. Geliştirilen yeni ameliyat teknikleri ile beş yıl öncesinde bile elde edemediğimiz sonuçlara artık güvenle ulaşıyoruz. Elde edilen başarıda ana sebep artık göz kapağından yapılan müdahaleler ile kaş kaldırma, göz altı çukurluklar, yanak sarkması burun kenarındaki çizgiler dahil yüzün ortasındaki tüm yaşlanma durumlarının düzeltilebilir hale gelmesidir. Kirpik dibinden yapılan kesiler neredeyse hiç iz bırakmaz. Ağrı ise yok denecek kadar az hale getirilir. Şişlik ve morarma her hastada olur. Yedi ila on gün içinde geçer. Göz kapağı ameliyatlarında göz özel koruyucular ile güvenceye alınır ve zarar görmesi engellenir. Ayrıca göz kapağı ve çevresinde ameliyatsız yöntemlerle de geçici gençleşmeler yapmak mümkündür.

 

Eğer kaş düşüklüğü, göz kapağında sarkma, gözaltı torbalanma, yorgun ifade makyajınızın iyi görünmemesi gibi şikayetleriniz varsa ve göz kapağı ameliyatı fiyatı hakkında bilgi almak istiyorsanız estetik plastik cerrahi uzmanınızla bir görüşme ayarlayın. Tecrübeli bir plastik cerrah basit bir göz kapağı derisi azaltmamı yoksa daha geniş bir tüm gençleşmemi gerektiğini ayna karşısında bile size çok rahat gösterecektir.

Göz Kapağı Kaş Kaldırma Hasta Yorumları

Göz Kapağı Kaş Kaldırma hasta yorumu
Aysun D.
Sayın hocam,

Çok zamandır gözlerimle sorunlarım vardı. Hep düşüncem buydu ki bu rahatsız gözleri yaptırmaya ve bir arkadaş sayesinde sizi buldum ve sizin sempatik ve iç güzelliğiniz bana çok güven verdi ve sizin o güzel elleriniz benim bu sorunlu ve yorgun gözlerimi yeni bir şekilde yarattınız. Onun için size çok çok teşekkür ederim. İnşallah yine sizinle görüşmek üzere.

Vlog

Göz Kapağı Ameliyatları Nasıl Yapılıyor?

Göz Kapağı Ameliyatları Nasıl Yapılıyor?

Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Volkan Tayfur, Burcu Esmersoy'un sunduğu Burcu ile Haftasonu programında 'Göz Kapağı Ameliyatları Nasıl Yapılıyor' konusu ile ilgili merak edilenleri anlatıyor.

Dr. Volkan Tayfur - Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı
WhatsApp İletişim