Terleme Tedavisi (El, Ayak, Koltuk Altı)

 

Birçok insan hayatında koltuk altında oluşan aşırı terleme nedeniyle zor anlar yaşıyor. Kıyafette oluşan geniş lekeler, koşturduğumuz ve kendimizi en verimli hissettiğiniz anlarda koltuk altımızın ıslak görünmesi kötü hissetmemize yol açıyor. Bu durumun artık çok pratik bir tedavisi var. Koltuk altı bölgesine uygulanacak tek seferlik yüzeysel ilaç enjeksiyonu ile bir yıla kadar çok rahat edebiliriz. Bu tedavinin vücuda bir zararı yok, toksin atmamıza da engel değil. Ayrıca başka bölgede de terlemeye yol açmıyor. Ben de şahsen bu durumdan muzdaribim ve bu tedaviyi yaptırıyorum. sonuçlarından çok memnunum. İlacın etkisi 24 saat içinde başlıyor ve hemen oturuyor. Gerekirse 15 gün sonra ek ücret almadan ek doz yapıyoruz. Kullandığımız ilaç bilimsel olarak kendini uzun yıllar önce kanıtlamış, aynı zamanda yüz kırışıklıklarının azaltılmasında da kullandığımız bir ilaçtır. Ülkemizdeki haklı internet yasaları sebebiyle ilacın ismini buradan yazmıyoruz. Telefon açtığınızda öğrenebilirsiniz.

İlacın ter bezlerinin bulunduğu deri tabakasına büyük bir hassasiyetle verilmesi gerekiyor, aksi halde uygulama başarısız oluyor. Başka bir başarısızlık sebebi de düşük doz ilaç kullanılmasıdır. Ekonomik sebeplerden hastaya daha cazip görünmesi için yetersiz doz uygulanması kötü sonuçlara yol açabilir. Bugüne kadar terlemesi kesilmeyen bir hasta görmedim. Çok seyrek görülen hastalıklarda bu ilaç uygulanmaz.

Tedavinizi yapacak plastik cerrahınız sizi bu konuda zaten özel olarak bilgilendirecektir.

Terleme Tedavisi Hasta Yorumları

Terleme Tedavisi hasta yorumu
Mehtap S.
Yıllar önce aşırı koltuk altı terlememden şikayetçiydim ameliyat olmayı düşünürken botoksu denemek istedim. Volkan beyin yaptığı botoks abartmıyorum tedavi etti şimdi normal nemlilik oluyor ( 4 yıl önce yaptırmıştım) benim için apayrı yeri var çok minnettarım. Ayrıca yüz botoksunu denedim hem çok etkili hem de çok uzun süre dayanıyor. Şu an istanbulda ikamet ettiğim halde Volkan beyin yanına geliyorum. Volkan beyin ve Yağmur hanımın ilgisi ve güler yüzü apayrı bir güzellik. teşekkür ederim..
Dr. Volkan Tayfur - Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı
WhatsApp İletişim